Karščiui atsparios stiklinės

Filtras

Nustatyti didėjimo tvarka
per puslapį

17 elementai

Kavos stiklinės – tai puikus būdas patiekti karštus gėrimus! Jos atrodo dailiai, o jei geriate kavą su pienu – tai puikiai matysis, nes tokios stiklinės sienelė yra permatoma. Tai leis sluoksniuoti pieną ir kavą bei patiekti ne tik skanų, bet ir dailiai atrodantį gėrimą. Stiklinis kavos puodelis tinka ir karštiems, ir šaltiems gėrimams gaminti. Mūsų e. parduotuvėje rasite kavos stiklinių, pagamintų iš skirtingų medžiagų: terminio stiklo, borosilikatinio stiklo ar karščiui atsparaus kristalinio stiklo. Kokybiškos kavos stiklinės nepraleidžia šilumos, taigi jas malonu laikyti rankoje net ir be ąselės. Įsigykite stiklinių internetu gera kaina arba sulaukite, kol jums patinkančiam modeliui bus taikoma akcija!

Į ką atkreipti dėmesį norint išsirinkti kokybiškas kavos stiklines?

Kavos stiklinės gali būti dvigubu stiklu arba viengubu. Rinkitės stiklines pagal jų tūrį, aukštį (jei naudosite kavai iš aparato gaminti), taip pat atkreipkite dėmesį, ar galėsite stiklines plauti indaplovėje.

Kiek skirtingų kavos stiklinių galima rasti Gerduva.lt internetinėje parduotuvėje?

Mūsų e. parduotuvėje internetu galite įsigyti daugiau nei 15 modelių skirtingų stiklinių puodelių ir stiklinių kavai.

Kiek įprastai kainuoja paprastos kavos stiklinės?

Kavos stiklinės mūsų e. parduotuvėje kainuoja nuo 8 iki 30 eurų. Beje, vertindami kainą atkreipkite dėmesį, kad stiklinės būna parduodamos rinkiniais po 2, 4 arba 6 vienetus.

Filtras

Nustatyti didėjimo tvarka
per puslapį

17 elementai