Alaus taurės

Filtras

Nustatyti didėjimo tvarka
per puslapį

2 elementai

Daugiau nei pusė lietuvių alų renkasi gerti iš jam skirtų taurių. Ir šis skaičius nuolat auga – ekspertai sako, kad alus iš specialių taurių bus ne tik skanesnis, bet ir pati gėrimo patirtis – turtingesnė. Bene kiekvienai alaus rūšiai yra sukurta ir tam skirta taurė. Skiriasi taurių formos, kojelės aukštis, tūris. Pavyzdžiui, pilsnerį yra rekomenduojama ragauti iš aukštos, į viršų platėjančios taurės. Tokio tipo taurės padeda atskleisti subtilų alaus aromatą. Visgi jei norite įsigyti alaus taurių ar bokalų namas, tikriausiai, neplanuojate įsigyti kelių skirtingų taurių komplektų visoms alaus rūšims. Todėl mes norite jums pasiūlyti universalių taurių modelių. Mūsų e. parduotuvėje internetu galite įsigyti klasikinių alaus taurių, kurios yra universaliai rekomenduojamos visiems alaus tipams degustuoti. Tai tulpės formos taurės, kiek platesnės nei šampano taurės bei gerokai trumpesne kojele. Tokioje taurėje gerai atsiskleidžia aromatai, be to bus lengva įvertinti alaus spalvą, putos storį. Bokalas taip pat gali būti pasirenkamas įvairiam alui. Tiesa, bokalai populiaresni baruose, bokalais patogu susidaužti, be to baruose svarbus ir praktinis aspektas – dėl storesnės sienelės jie sunkiau dūžta. Kviečiame internetu įsigyti kokybiškų alaus taurių bei iš naujo atrasti mėgstamo alaus skonį! Net ir geras, kokybiškas alus nebus toks gardus, jei ragausite jį iš butelio, skardinės ar paprastos stiklinės. Todėl jei su bičiuliais mėgstate paskanauti alų, yra verta įsigyti alaus taures. Gera kaina siūlome įsigyti iš kristalinio stiklo pagamintų taurių. Jų kaina už 6 vienetų rinkinį svyruoja tarp 10–16 eurų. Tai ekonomiškas variantas, kuris suteiks alui naujų poskonių. Beje, kristalinio stiklo taures galima plauti indaplovėje, todėl jas prižiūrėti bus itin paprasta. Jei norite įsigyti daugiau alaus taurių, jog užtektų visai draugų kompanijai, galite įsigyti pigiau kai joms yra taikoma akcija. Kokybiškos taurės nėra itin brangios – apsipirkite internetu ir mėgaukitės alumi iš tam skirtų taurių jau po kelių dienų!

Į ką atkreipti dėmesį norint išsirinkti prabangias alaus taures?

Alaus taurės ir bokalai gali būti skirtingų formų, skirtingo dydžio. Rinkitės taurę pagal tai, kokios rūšies alų planuojate gerti dažniausiai. Jei norite universalios taurės – tam geriausiai tinka tulpės formos taurė žema kojele.

Kiek skirtingų alaus taurių galima rasti Gerduva.lt internetinėje parduotuvėje?

Prekių pasiūla yra nuolat atnaujinama, todėl mūsų parduotuvėje nuolat galite rasti bent kelis skirtingus alaus taurės modelius.

Kodėl verta įsigyti alaus bokalus iš mūsų internetinės parduotuvės?

Geriant alų iš taurės, o ne tiesiai iš butelio ar skardinės, geriau atsiskleidžia alaus skonis, lengviau įvertinti aromatą ir spalvą.

Filtras

Nustatyti didėjimo tvarka
per puslapį

2 elementai