Pietų lėkštės

Filtras

Nustatyti didėjimo tvarka
per puslapį

Elementai 1-3043

Puslapis

Mūsų parduotuvėje internete rasite kokybiškų pietų lėkščių, pagamintų iš porceliano, keramikos. Lėkštės gali būti glazūruotos arba dekoruotos įvairiais piešiniais, auksiniais elementais. Internetu galėsite greitai peržiūrėti mūsų prekių katalogą, kuriame daugiau nei 30 skirtingo modelio pietų lėkščių. Išsirinkti galėsite norimo dydžio (21, 26, 27,5 cm skersmens), formos (klasikinės apvalios ar apvalios su nelygiais kraštais), spalvų lėkštes. Pietų lėkštės gali būti naudojamos kasdien, dauguma modelių yra tinkami plauti indaplovėje. Mūsų parduotuvėje taip pat rasite ir prabangesnių, išskirtinio dizaino lėkščių modelių jūsų šventiniam stalui. Lėkštėms dažnai yra taikoma akcija, todėl jei planuojate įsigyti didesnį lėkščių komplektą, nuolaidos gali padėti jums sutaupyti. Mūsų parduotuvėje raskite ir kitus to paties gamintojo indus – prie lėkštės priderinkite salotinę, sriubinę, puodelius ar kitus stalo serviravimo indus ir įrankius.

Kokie yra lėkščių tipai ir kurį pasirinkti?

Populiariausios yra pietų lėkštės, sriubinės arba sultininės, desertinės lėkštės. Taip pat verta įsigyti prie pagrindinių pietų lėkščių derančius serviravimo indus: salotų dubenis, padažines ir kt.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis pietų lėkštes?

Atkreipkite dėmesį į lėkščių dydį, taip pat į gamintojo nurodymus, ar lėkštes galima plauti indaplovėje, šildyti mikrobangų krosnelėje.

Kiek kainuoja lėkštės gerduva.lt internetinėje parduotuvėje?

Mūsų parduotuvėje galite įsigyti gerų lėkščių įvairia kaina: nuo nebrangių, praktiškų lėkščių už 5 eurus iki įmantriai dekoruotų, šventinių lėkščių už 15 ir daugiau eurų.

Filtras

Nustatyti didėjimo tvarka
per puslapį

Elementai 1-3043

Puslapis