Užkandžių lėkštės

Filtras

Nustatyti didėjimo tvarka
per puslapį

Elementai 1-3064

Puslapis

Užkandžių lėkštės leidžia patogiai ir estetiškai patiekti maistą ant stalo. Užkandžių lėkštė gali būti nedidelis dubenėlis, gili ar negili lėkštė, specialiai užkandžiams skirta lėkštė su skyriais. Mūsų parduotuvėje rasite kokybiškų žinomų gamintojų indų, skirtų ir kasdienai, ir šventiniam stalui. Siūlome įsigyti įvairių modelių indų gera kaina ar sutaupyti pasirinkus indus su akcija. Geras kainos ir kokybės santykis leidžia jums pasiūlyti įvairių gamintojų, modelių, tipų indus, kurie jus džiugins ne vienus metus. Internetu galėsite greitai surasti norimo dydžio indą ar pritaikyti jį prie jau turimų pietų lėkščių, puodelių ar kitų indų. Įsigykite naujų indų komplektą ar atnaujinkite jau turimus indus – mūsų parduotuvėje rinktis tikrai rasite iš ko!

Į ką atkreipti dėmesį renkantis užkandžių indus?

Mūsų parduotuvėje internetu galite įsigyti įvairaus tipo indų užkandžiams. Rinkitės norimo dydžio (nuo 10 cm skersmens iki 42 cm ilgio ir 26 cm pločio), formos (apvalūs, keturkampi), tipo (lėkštė, dubenėlis), spalvos indus.

Kas yra užkandžių lėkštės?

Užkandžių lėkštės, tai ir maži dubenėliai, nedidelės lėkštutės, ir didelės lėkštės su atskirais skyriais, skirtos patiekti užkandžius ant bendro šventinio stalo.

Kiek kainuoja užkandžių lėkštės?

Nuo 4 iki 50 eurų. Kaina priklauso nuo lėkštės dydžio, medžiagos, iš kurios ši pagaminta.

Filtras

Nustatyti didėjimo tvarka
per puslapį

Elementai 1-3064

Puslapis