Brendžio taurės

Filtras

Nustatyti didėjimo tvarka
per puslapį

2 elementai

Kokybiškos, geros brendžio taurės leis mėgautis brendžiu ir geriausiai atskleis jo aromatą ir poskonius. Kviečiame įsigyti taures internetu! Mūsų e. parduotuvėje puikus kainos ir kokybės santykis. O tiems, kurie ieško taurių pigiau – siūlome įsigyti brendžio taures, kai joms yra taikoma akcija. Beje, jei ieškote pigesnio varianto, jums gali patikti kristalinio stiklo gaminiai. Jei dairotės prabangesnio varianto – susipažinkite su krištolinėmis brendžio taurėmis. Brendžio taurės įprastai parduodamos komplektais po 6 vnt. Tai gali būti puiki dovana artimam bičiuliui ar šeimos nariui. Beje, mūsų e. parduotuvėje galite įsigyti ne tik brendžio taurių, bet ir taurių, skirtų konjakui, šampanui, kokteiliams ir kitiems gėrimams.

Į ką atkreipti dėmesį norint išsirinkti prabangias brendžio taures?

Jei norite prabangių, išskirtinių brendžio taurių, rinkitės krištolines taures. Krištolinių brendžio taurių kaina yra aukštesnė nei pagamintų iš kristalinio stiklo.

Kiek skirtingų brendžio taurių galima rasti Gerduva.lt internetinėje parduotuvėje?

Mūsų e. parduotuvėje rasite daugiau kaip 50 skirtingų taurių ir stiklinių, skirtų įvairiems gėrimams. Šiuo metu būtent brendžiui skirtų taurių turime 2 skirtingus modelius, tačiau atminkite, kad prekių katalogas nuolat pildomas.

Kiek įprastai kainuoja brendžio taurės?

Kaina priklauso nuo medžiagos, iš kurios yra pagamintos taurės. Pigesnės taurės bus pagamintos iš kristalinio stiklo, jų komplektas gali kainuoti 12–15 eurų. Kokybiškos krištolinės taurės gali kainuoti 40–50 eurų.

Filtras

Nustatyti didėjimo tvarka
per puslapį

2 elementai