Konjako taurės

Filtras

Nustatyti didėjimo tvarka
per puslapį

1 elementas

Gerti gėrimą iš jam skirtų taurių, tai ne tik stalo etiketo laikymasis, bet ir skonių puokštė jūsų gomuriui. Konjako taurės leidžia atsiskleisti geriausiems šio gėrimo aromatams ir suteikia visai kitokią konjako degustavimo patirtį. Mūsų e. parduotuvėje galite įsigyti kokybiškas krištolines ar kristalinio stiklo taures konjakui, brendžiui ar kitiems gėrimams. Kokybiškos taurės ne tik dailiai atrodys ant stalo, bet ir leis pilnai mėgautis gėrimu. Prekiaujame konjako taurėmis internetu, kad norimus indus jums įsigyti būtų dar paprasčiau. Klientams siūlome gerą kainos ir kokybės santykį, o nuolat keičiamos akcijos leidžia įsigyti norimų taurių, stiklinių ir kitų indų pigiau.

Į ką atkreipti dėmesį norint išsirinkti prabangias konjako taures?

Konjako taurės turi būti didelės – apie 250–350 ml, nors gėrimo į jas yra pilama tik apie 20 ml. Tai leis geriausiai atsiskleisti gėrimo aromatui.

Kiek skirtingų konjako taurių galima rasti Gerduva.lt internetinėje parduotuvėje?

Mūsų e. parduotuvėje galite rasti daugiau kaip 30 krištolinių taurių, ir dar daugiau kristalinio stiklo taurių, stiklinių, taurelių. Šiuo metu konkrečiai konjakui skirtų taurių turime vieną modelį, tačiau prekių pasiūla yra nuolat plečiama.

Kiek įprastai kainuoja konjako taurės?

Įprastai konjako taurės yra parduodamos rinkiniais po 6 vnt. Šiuo metu mūsų turimų taurių komplektas kainuoja 14 eurų, tačiau galite įsigyti ir pigiau, kai yra taikoma akcija.

Filtras

Nustatyti didėjimo tvarka
per puslapį

1 elementas