Keptuvės indukcinei kaitlentei

Filtras

Nustatyti didėjimo tvarka
per puslapį

Elementai 1-3058

Puslapis

Populiarėjant indukcinėms kaitlentėms, vis daugiau gamintojų kuria keptuves ir puodus, tinkamus šio tipo viryklėms. Todėl mūsų parduotuvėje galite rinktis iš plačios įvairių dydžių ir paskirčių keptuvių pasiūlos, tinkamos jūsų indukcinei kaitlentei. Keptuvė indukcinei kaitlentei yra universali – ji tiks ir paprastai kaitlentei, ir, daugeliu atvejų, dujinei viryklei. Jei norite turėti universalią keptuvę, kurią, pavyzdžiui, galėtumėte naudoti ir namuose (kur įrengta indukcinė kaitlentė), ir sodo namelyje (kur įrengta dujinė viryklė) – susipažinkite su prekės aprašymu ir sužinosite, kokio tipo viryklėms tinka jūsų išsirinkto modelio keptuvė. Indukcinėms kaitlentėms tinkančių keptuvių kaina skiriasi priklausomai nuo pasirinktos dangos, priedų. Jei norite sutaupyti, įsigykite keptuvę, kai jai yra taikoma akcija.

Kokios keptuvės tinka indukcinei kaitlentei?

Ar keptuvė yra tinkama indukcinei kaitlentei, ar ne, yra nurodoma prekės apraše pagal gamintojo teikiamą informaciją. Dažniausiai dauguma naujų nerūdijančio plieno, akmens masės, nesvylančių keptuvių yra tinkamos indukcinėms kaitlentėms.

Kokios yra keptuvių indukcinėms kaitlentėms kainos?

Mūsų parduotuvėje rasite įvairių kainų kategorijų keptuvių: nuo 20 iki 120 eurų.

Kokios yra populiariausios keptuvės indukcinėms kaitlentėms?

Mūsų fizinėse parduotuvėse ir parduotuvėje internete rasite kokybiškų, laiko patikrintų gamintojų keptuvių. Prekiaujame KELA, BALLARINI, WMF ir kitų žinomų prekių ženklų gaminiais. Čia gera kaina galite įsigyti specialiai lietiniams, WOK patiekalams skirtų gilių keptuvių, ar universalių keptuvių, kurios tiktų bene kiekvienam patiekalui ruošti.

Filtras

Nustatyti didėjimo tvarka
per puslapį

Elementai 1-3058

Puslapis