Dvigubo stiklo puodeliai

Filtras

Nustatyti didėjimo tvarka
per puslapį

16 elementai

Kviečiame mūsų internetinėje parduotuvėje įsigyti kokybiškų dvigubo stiklo puodelių! Šie puodeliai pastaruoju metu vis labiau populiarėja. Jie pasirenkami karštiems gėrimams (kavai, arbatai) gaminti, tačiau taip tinka ir vasariškai gaiviems kokteiliams, šaltoms arbatoms ar kavoms patiekti. Dviejų stiklų puodeliai gali būti su rankenėle (ąsele) arba be ąselės. Dvigubo stiklo puodelių išskirtinumas – tai jų gebėjimas išlaikyti puodelio išorę šaltą net ir tada, kai pačiame puodelyje yra pripilta ką tik virusio vandens. Puodeliai pagaminti iš atsparaus grūdinto stiklo yra tinkami plauti indaplovėje bei atsparūs temperatūrai nuo -40 iki +300 laipsnių Celsijaus. Mūsų parduotuvėje gera kaina galite įsigyti įvairių dviejų stiklų puodelių modelių. Dėl specialios technologijos šie puodeliai neįkaista taip greit kaip tradiciniai keramikiniai puodeliai. Todėl net ir karščiausio gėrimo puodelį galėsite patogiai laikyti plikomis rankomis – nereikės papildomo kartotinio ar silikoninio sluoksnio, norint saugiai paimti puodelį. Mūsų parduotuvėje rasite gerų, kokybiškų puodelių su ar be ąselės. Taip pat puodelių, skirtų gėrimams išsinešti, jie yra komplektuojami su patogiu dangteliu. Kavai skirti dvigubo stiklo puodeliai yra įvairių dydžių. Jei ieškote puodelių, kurie tiktų prie jūsų naujo kavos aparato – atkreipkite dėmesį į puodelių aukštį. Siūlome įsigyti nedidelių (50 ml) ir neaukštų (6,5 cm) kavos puodelių espreso kavai ir didesnių (200 ml ar daugiau) kavos puodelių, tinkamų latei ar kitiems kavos gėrimams. Tačiau net ir didesni puodeliai yra įvairių matmenų, taigi rasite tokio aukščio puodelius, kurie tilps po jūsų kavos aparatu. Norėdami puodelius kavai ar arbatai įsigyti pigiau, sekite mūsų parduotuvėje taikomas akcijas. Beje, atkreipkite dėmesį, kad kai kurie puodelių modeliai yra komplektuojami po 2 vnt., o kaina yra nurodyta už komplektą. Todėl gera kaina galite įsigyti iškart du puodelius, jog karštu gėrimu galėtumėte mėgauti kartu su geriausiu draugu ar partneriu!

Kas yra dvigubo stiklo puodelis?

Dvigubo stiklo puodeliai turi storesnę dvigubą sienelę, kuri neleidžia sušilti puodelio išorei, todėl jūs galite mėgautis net ir karštu gėrimu iš puodelių be ąselės.

Kam yra reikalingas dvigubo stiklo puodelis?

Dviejų stiklų puodeliai puikiai tinka karštiems gėrimams: kavai, arbatai. Neaukšti puodelių modeliai idealiai tilps po kavos aparatu.

Kiek skirtingų dvigubo stiklo puodelių galima rasti Gerduva.lt internetinėje parduotuvėje?

Mūsų parduotuvėje internetu galite įsigyti daugiau nei 15 skirtingų modelių dvigubo stiklo puodelių su rankenėle ar be jos. Taip pat puodelių su dangteliu, skirtų pasiimti kavą ar arbatą kartu su savimi, kad ir kur vyktumėte.

Kokios yra dviejų stiklų puodelių kainos?

Mūsų parduotuvėje rasite įvairių puodelių nuo 8 iki 15 eurų. Atkreipkite dėmesį, kad dalis puodelių yra parduodami komplektais po 2 vnt., taigi vieno puodelio kaina iš tiesų yra žemesnė.

Filtras

Nustatyti didėjimo tvarka
per puslapį

16 elementai