Šampano taurės

Filtras

Nustatyti didėjimo tvarka
per puslapį

13 elementai

Šampano taurės ir šampanas ar putojantis vynas šiandien yra būtinas kiekvienas šventės atributas. Bet taip buvo ne visada. Ar žinojote, kad Šampanės regione gaminamas putojantis gėrimas išpopuliarėjo todėl, kad būtent ten buvo karūnuojami Prancūzijos monarchai? Todėl vietinis gėrimas tapo populiarus visoje Prancūzijoje, o vėliau – ir visoje Europoje. Dabar Europos Sąjunga reglamentuoja, jog šampanu galima vadinti tik Šampanės regione pagamintus kokybiškus putojančius vynus. Visur kitur gaminami į šampaną panašūs gėrimai gali būti vadinami tik putojančiais vynais. Šiandien šampaną simboliškai gurkšnojame ne tik per Naujus metus, bet ir kitų svarbių švenčių proga. Todėl šampaninės taurės bus puiki dovana jaunavedžiams ar naujakuriams, šampano taurės jauniesiems gali būti dovanojamos pridedant ir šampano butelį. Tiesa, šampaną rekomenduojama gerti atšaldytą iki 6–8 laipsnių Celsijaus. Šampano taurės būna dviejų tipų: siauros tulpės formos arba plačios. Lietuvoje populiaresnės tulpės formos taurės. Sakoma, kad jos geriau išsaugo šampano skonį, o burbuliukai ilgiau kyla į viršų, sukurdami šampano putojimo efektą. Plačios, žemos taurės dar kartais vadinamos amerikietiškomis, būtent ten jos yra populiaresnės. Mūsų parduotuvėje gera kaina galite įsigyti šampano taurių rinkinių po 6 vnt. Galime pasiūlyti stiklinių taurių, kurios yra klasikinės tulpės formos. Taip pat internetu galite įsigyti prabangių krištolinių taurių, puoštų įvairiais raižiniais. Geros taurės nėra labai pigios, tačiau įsigijus kokybiškas taures, jas galėsite naudoti ilgus metus. Jei norite sutaupyti – ieškokite taurių su akcija ar kitų geros kainos pasiūlymų. Be taurių šampanui, mūsų e. parduotuvėje galite įsigyti įvairių indų ir įrankių, reikalingų namuose. Atsinaujinkite valgomojo indaują ar įsigykite indų, kurių dar neturite. Mūsų parduotuvėje rasite platų įvairių puodelių, stiklinių, taurių pasirinkimą. Be taurių šampanui, dar prekiaujame alaus taurėmis, taurėmis kokteiliams, viskiui, brendžiui, taurelėmis stipriesiems gėrimams. Mūsų parduotuvėje taip pat rasite lėkščių pagrindiniams patiekalams, sriubai, sultiniui bei įvairaus dydžio ir formos lėkščių serviravimui. Įsigykite reikiamus indus internetu ir pristatysime prekes jums patogiu adresu. Apsipirkti internetu dar niekada nebuvo taip lengva – taupykite laiką ir paprastai atnaujinkite savo virtuvę!

Į ką atkreipti dėmesį norint išsirinkti prabangias šampano taures?

Rinkitės norimos kainų grupės gaminius, taip pat atkreipkite dėmesį, ar tai krištolinės taurės, ar stiklinės.

Kiek skirtingų šampano taurių galima rasti Gerduva.lt internetinėje parduotuvėje?

Mūsų e. parduotuvėje rasite daugiau nei 10 skirtingo modelio taurių šampanui. Galėsite rinktis nuo kokybiškų, tradicinių iki elegantiškų, prabangių krištolinių taurių.

Kuo ypatingos krištolinės taurės?

Krištolinės taurės pasižymi išskirtiniu blizgesiu, kurio jos nepraranda net ir metams bėgant. Prekiaujame kokybiškais čekų krištoliniais indais: taurėmis, stiklinėmis.

Filtras

Nustatyti didėjimo tvarka
per puslapį

13 elementai