Vyno taurės

Filtras

Nustatyti didėjimo tvarka
per puslapį

26 elementai

Vyno taurės padeda atskleisti jo aromatą ir subtilius poskonius. Todėl tinkamai parinktos vyno taurės privalo atsidurti kiekvienoje indaujoje. Mūsų parduotuvėje internetu galite įsigyti prabangių, krištolinių vynų taurių. Prekiaujame skirtingo dydžio, formos taurėmis, kad galėtumėte įsigyti geriausiai jums tinkančias taures. Paprasti šešių taurių rinkiniai kainuoja nuo 10 eurų, o prabangios, išskirtinio dizaino krištolinės taurės kainuoja 40–60 eurų. Taurės vynui savo forma skiriasi ne tik dėl estetinių priežasčių, bet ir dėl praktinių. Skirtingoms vyno rūšims reikalingos skirtingos talpos taurės, kad geriausiai atsiskleistų vyno aromatas. Yra rekomenduojama vynu užpildyti tik apie trečdalį taurės, kad sukant vyną ratu taurėje šis neišsipiltų. Kuo didesnė taurė – tuo daugiau sąlyčio su oru vynas turės. Oksidacijos metu atsiskleidžia subtilūs vyno aromatai ir poskoniai, todėl skirtingoms vyno rūšims reikia skirtingo tipo taurių. Raudono vyno taurė turėtų būti didesnė, platesnė. Balto vyno taurė turėtų būti mažesnė, siauresnė, nes šio vyno skoniams atskleisti užtenka mažiau deguonies. Internetu siūlome rinktis iš skirtingų taurių modelių. Populiarūs yra ekonomiški kristalinio stiklo taurių modeliai. Kristalinis stiklas yra itin atsparus braižymuisi, tokias taures galima plauti indaplovėje, jos ilgai išlieka spindinčios. Vyno taurės gali skaidrios arba spalvotos, pavyzdžiui, juodos. Kristalinio stiklo taures mūsų parduotuvėje įsigysite itin gera kaina, o per akciją – ir dar pigiau. Šventinis pasirinkimas – tai prabangios krištolinės vyno taurės. Krištolo taurės gali būti nedidelės (~200 ml) ar didelės (~300 ml). Taurės yra puoštos įvairiais raižiniais, ornamentais. Šios taurės visada papuoš jūsų šventinį stalą, atrodys solidžiai ir elegantiškai. Taurių rinkinius siūlome įsigyti itin gera kaina, o jei norite sutaupyti – ieškokite akcijų mūsų e. parduotuvėje. Jei norite įsigyti universalias taures, kurios tiktų ir baltam, ir raudonam vynui – rinkitės vidutinio dydžio (300–400 ml) taures. Jei abejojate, kurios taurės jums geriausiai tiks – skaitykite gamintojo rekomendacijas prekės aprašyme.

Į ką atkreipti dėmesį norint išsirinkti prabangias taures vynui?

Atkreipkite dėmesį į vyno taurės formą, dydį. Atminkite, kad optimalus taurės dydis yra 300–500 ml. Jei dažniau geriate raudonąjį vyną, rinkitės platesnę, žemesnę taurę. Jei baltąjį – aukštesnę, siauresnę taurę.

Kiek skirtingų vyno taurių galima rasti Gerduva.lt internetinėje parduotuvėje?

GERDUVOS asortimentą sudaro daugiau nei 25 skirtingų vyno taurių modeliai, skirti raudonam ir baltam vynui. Taurės dažniausiai parduodamos rinkiniais po 6 vnt.

Kuo skiriasi taurės baltajam ir raudonajam vynui?

Pagrindinis skirtumas, tai taurės dydis. Baltajam vynui tinka mažesnės taurės, nes jo aromatui atskleisti nereikia tiek daug sąlyčio su deguonimi. Raudonajam vynui rekomenduojama rinktis didesnes taures, kad vyno aromatas turėtų pakankamai vietos atsiskleisti.

Filtras

Nustatyti didėjimo tvarka
per puslapį

26 elementai