Kokteilių taurės

Filtras

Nustatyti didėjimo tvarka
per puslapį

10 elementai

Kokteilių taurės gali būti didelės ar mažos, su kojele ar be jos. Tiesa ta, kad nė vienas vakarėlis neapseis be kokteilinių taurių! Kviečiame susipažinti su kokybiškų kristalinio stiklo ir krištolinių taurių pasiūla mūsų parduotuvėje. Čia visada geros kainos, o norintiems sutaupyti – siūlomos patrauklios akcijos. Taurės kokteiliams, tai puikus pasirinkimas tiems, kurie nori stalą serviruoti elegantiškai ir mėgautis gėrimu iš tam skirtų taurių. Martiniui patiekti rinkitės piltuvėlio formos taures, o kitiems kokteiliams su sultimis, pienu ar grietinėle rinkitės įvairių formų ir dydžių stiklines.

Į ką atkreipti dėmesį norint išsirinkti prabangias kokteilių taures?

Atkreipkite dėmesį į gamintojo rekomendacijas dėl priežiūros. Iš kristalinio stiklo pagamintas kokteilių taures ir stiklines įprastai galima plauti indaplovėje, krištolines rekomenduojama plauti rankomis.

Kiek skirtingų kokteilinių taurių galima rasti Gerduva.lt internetinėje parduotuvėje?

Internetu galite rinktis iš daugiau kaip 10 skirtingų taurių kokteiliams – su ar be kojelės, lygių ar raižytų, dekoruotų raštais, platėjančių ar siaurėjančių. Gera kaina galite įsigyti taurių rinkinių po 6 vnt.

Kuo skiriasi taurės kokteiliams nuo kitų?

Taurės kokteiliams gali būti arba skirtos konkrečiam gėrimui (pvz., piltuvėlio formos taurės martiniui) arba universalios, tinkamos daugeliui populiarių kokteilių. Jei kokteilinė yra storu dugnu, ji bus tinkama populiariam džino ir toniko deriniui.

Filtras

Nustatyti didėjimo tvarka
per puslapį

10 elementai