1. Džiovinimo džiazas

  Elektrinės drabužių džiovinimo mašinos niekada neišstums senojo gerojo džiovinimo ant virvės, radiatoriaus ar sulankstomos džiovyklos. Nieko nėra labiau primenančio namus, nei besiplaikstantys vasaros vėjyje skalbiniai.

  Skaityti daugiau
 2. Tobulas Velykų stalas

  Šv. Velykos – viena nuostabiausių pavasario švenčių, o pavasariškai puoštas pusryčių ar pietų stalas yra tarsi šios šventės kuliminacija. Dalijamės keliais patarimais, kaip papuošti Velykų stalą, kad ši pavasario fiesta būtų ryški, saulėta ir džiaugsminga.

  Skaityti daugiau
 3. Langų valymas – su šokiais ir dainomis

  Langų valymas – būtinas pavasarinis darbas, kurį visi linkę atidėlioti. Tačiau viską lemia požiūris: galima langus valyti išgėrus tabletę nuo galvos skausmo, o galima – šokant ir dainuojant, nes...

  Skaityti daugiau
 4. Ekologijos pamokos: Ateities pirkiniai

  Vienkartiniai indai, plastikiniai buteliai, polietileno maišiukai, plastmasiniai kokteilių šiaudeliai jau greitai taps praeitimi. O ateitis priklauso ilgaamžėms gertuvėms, maisto dėžutėms ir termosams. Kaip įvyko šis perversmas?

  Skaityti daugiau
 5. Geriausia apsauga nuo alergenų

  Augindami vaikus neišvengsite temos apie alergiją. Tai klastinga liga, kuri gali būti staigi ir uždelsta.
  Šeima susilaukė alergiško kūdikio, kokie tolesni žingsniai?
  Kraujo tyrimas. Paprasčiausias kraujo tyrimas šeimos gydytojui gali signalizuoti apie vaiko polinkį sirgti alergija...

  Skaityti daugiau
 6. Teisingai iškepti patiekalą – menas?

  Dažnai maistas limpa prie keptuvės arba perkepa, pasidaro sausas ir kietas, retsykiais – net sudega! Šito išvengsite, jei kepsite teisingai. Siūlome keletą taisyklių ir patarimų, kurie padės greičiau tapti tikru virtuvės genijumi.

  Skaityti daugiau
 7. Švarūs langai be dryžių – misija įmanoma?

  Langų valymas – vienas iš buities darbų, kuriems reikia nusiteikti, jis dažnai atidedamas ir yra nemielas daugumai žmonių. Bet turbūt sutiksite, kad nėra malonu, kai saulė šviečia per purviną stiklą... Ir ar galima sakyti, kad namai tikrai jaukūs ir švarūs, jei langai – murzini? Ieškome atsakymo: kaip kuo greičiau ir paprasčiau nusivalyti langus?

  Skaityti daugiau
 8. Gertuvės vandeniui – ką reikia žinoti prieš perkant

  Nesvarbu, ar jums reikia gertuvės sportui, pasivažinėjimui dviračiu ar tiesiog siekiant išgerti rekomenduojamą normą, daugkartinė gertuvė vandeniui yra kur kas saugesnė, patogesnė ir ilgainiui pigesnė nei vienkartinis buteliukas.

  Skaityti daugiau
 9. Kaip surengti vakarėlį namuose: 7 idėjos

  Artėja įsimintina šventė, bet neturite idėjų, kur ir kaip ją paminėti? Vaiko gimtadienis, krikštynos, o galbūt gavote puikų darbą ir norisi tai paminėti su artimiausiomis draugėmis Tikrai ne visada patogu ir priimtina rengti šventes restorane ar kavinėje.

  Skaityti daugiau