1. Švarai – didžiausias dėmesys

  Švarai – didžiausias dėmesys

  Virusas mus išmokė dažnai plauti rankas, o dabar pats metas išmokti ir dažnai plauti grindis, nes rudenį purvo prisineša kur kas daugiau. Bet geroji naujiena ta, kad tvarkantis reguliariai, pats procesas sutrumpėja net keletą kartų.

  Grindų valymas – vienas sunkiausių ir daugiausia laiko atimančių namų tvarkymo darbų.

  Vien pagalvojus apie prisiruošimą, norisi tą darbą atidėti kitai dienai…

  Skaityti daugiau
 2. Grilio meistru gali tapti kiekvienas

  Grilio meistru gali tapti kiekvienas

  Vasarą galime atsikvėpti nuo karštų viryklių ir sugrįžti į priešistorinius laikus, kai mūsų protėviai mamutą kepė ant laužo!
  Grilio vakarėliai – viena smagiausių vasaros pramogų, kada nereikia rūpintis namų tvarkymu ar mąstyti, kuo užimti vaikus. Lauke visiems atsiranda veiklos. Vaikų darbas lakstyti, mamų – plepėti, o tėčių – kepti tą „mamutą“.

  Skaityti daugiau
 3. Kaip teisingai prižiūrėti ketaus keptuves

  Kaip teisingai prižiūrėti ketaus keptuves

  Ketaus keptuvė – išskirtinis gaminys. Ketaus lydinį sudaro daugiau nei 95% geležies, todėl šios keptuvės naudojimas bei priežiūra yra visiškai kitokia nei aliuminio keptuvių. Pateikiame atsakymus į dažniausiai klientų užduodamus klausimus dėl ketaus keptuvių naudojimo ir priežiūros.

  Skaityti daugiau
 4. Džiovinimo džiazas

  Džiovinimo džiazas

  Elektrinės drabužių džiovinimo mašinos niekada neišstums senojo gerojo džiovinimo ant virvės, radiatoriaus ar sulankstomos džiovyklos. Nieko nėra labiau primenančio namus, nei besiplaikstantys vasaros vėjyje skalbiniai.

  Skaityti daugiau
 5. Tobulas Velykų stalas

  Tobulas Velykų stalas

  Šv. Velykos – viena nuostabiausių pavasario švenčių, o pavasariškai puoštas pusryčių ar pietų stalas yra tarsi šios šventės kuliminacija. Dalijamės keliais patarimais, kaip papuošti Velykų stalą, kad ši pavasario fiesta būtų ryški, saulėta ir džiaugsminga.

  Skaityti daugiau
 6. Langų valymas – su šokiais ir dainomis

  Langų valymas – su šokiais ir dainomis

  Langų valymas – būtinas pavasarinis darbas, kurį visi linkę atidėlioti. Tačiau viską lemia požiūris: galima langus valyti išgėrus tabletę nuo galvos skausmo, o galima – šokant ir dainuojant, nes...

  Skaityti daugiau
 7. Ekologijos pamokos: Ateities pirkiniai

  Ekologijos pamokos: Ateities pirkiniai

  Vienkartiniai indai, plastikiniai buteliai, polietileno maišiukai, plastmasiniai kokteilių šiaudeliai jau greitai taps praeitimi. O ateitis priklauso ilgaamžėms gertuvėms, maisto dėžutėms ir termosams. Kaip įvyko šis perversmas?

  Skaityti daugiau
 8. Geriausia apsauga nuo alergenų

  Geriausia apsauga nuo alergenų

  Augindami vaikus neišvengsite temos apie alergiją. Tai klastinga liga, kuri gali būti staigi ir uždelsta.
  Šeima susilaukė alergiško kūdikio, kokie tolesni žingsniai?
  Kraujo tyrimas. Paprasčiausias kraujo tyrimas šeimos gydytojui gali signalizuoti apie vaiko polinkį sirgti alergija...

  Skaityti daugiau
 9. Teisingai iškepti patiekalą – menas?

  Teisingai iškepti patiekalą – menas?

  Dažnai maistas limpa prie keptuvės arba perkepa, pasidaro sausas ir kietas, retsykiais – net sudega! Šito išvengsite, jei kepsite teisingai. Siūlome keletą taisyklių ir patarimų, kurie padės greičiau tapti tikru virtuvės genijumi.

  Skaityti daugiau
 10. Švarūs langai be dryžių – misija įmanoma?

  Švarūs langai be dryžių – misija įmanoma?

  Langų valymas – vienas iš buities darbų, kuriems reikia nusiteikti, jis dažnai atidedamas ir yra nemielas daugumai žmonių. Bet turbūt sutiksite, kad nėra malonu, kai saulė šviečia per purviną stiklą... Ir ar galima sakyti, kad namai tikrai jaukūs ir švarūs, jei langai – murzini? Ieškome atsakymo: kaip kuo greičiau ir paprasčiau nusivalyti langus?

  Skaityti daugiau
Puslapis