Viskio taurės

Filtras

Nustatyti didėjimo tvarka
per puslapį

7 elementai

Viskis – tai prabangus stiprusis alkoholinis gėrimas, kurį Europoje (seniausios gaminimo tradicijos – Didžiojoje Britanijoje ir Airijoje) yra įprasta gaminti iš grūdų (pvz., miežių). JAV viskiui gaminti dažniausiai pasirenkami kukurūzai. Kartais sakoma, kad tai geriausias alkoholinis gėrimas, koks tik kada nors buvo sukurtas. Šio gėrimo ekspertai teigia, kad net ir aukščiausios kokybės viskį galima sugadinti geriant jį iš paprastų stiklinių, stikliukų ar kitų šiam gėrimui nepritaikytų indų. Todėl siūlome įsigyti kokybiškų viskio stiklinių. Kainos mūsų e. parduotuvėje yra tinkamos įvairų biudžetą pasirinkusiems žmonėms. Nuo ekonomiškų, patvarių viskio stiklinių iki prabangių, krištolinių viskio taurių. Rinkitės tą komplektą, kuris atitinka jūsų lūkesčius! 6 vnt. viskio taurių komplektas kainuoja nuo 10–15 eurų iki 30 ar daugiau eurų. Platus kainų rėžis leidžia išsirinkti tinkamas taures kiekvieno skoniui. Internetinėje mūsų parduotuvėje galėsite greitai susipažinti su viskio taurių ir stiklinių pasiūla. Išsirinkti dar niekada nebuvo taip lengva! E. parduotuvėje bus paprasta apžiūrėti skirtingus modelius, susipažinti su gamintojo rekomendacijomis dėl priežiūros (pvz., ar galima plauti indaplovėje). Įsigyti taurių galėsite gera kaina, o jei norite sutaupyti – galite įsigyti taures kai joms yra taikoma akcija. Įprastai viskio taurės yra parduodamos rinkiniais po 6 vnt. Turėkite tai omenyje, kai lyginsite skirtingas taurių kainas ir rinksitės norimą variantą. Geri, kokybiški žinomų gamintojų indai – tai priežastys, kodėl klientai renkasi mūsų siūlomą produkciją. Internetinėje parduotuvėje galite įsigyti ne tik stiklines, krištolines viskio taures, bet ir stiklines gaiviesiems gėrimams, taures vynui, kokteiliams, puodelius ir jų komplektus, lėkštes, sriubines ir daug kitų kasdien reikalingų virtuvės ir valgomojo indų, įrankių. Prekes pristatome visoje Lietuvos teritorijoje, todėl įsigijus norimus indus, jų sulauksite greitai ir operatyviai. Įprastai prekes kurjeris pristato per 2–5 darbo dienas. Jei norite įsigyti didesnį kiekį indų, verta sekti mūsų akcijas ir specialius kainų pasiūlymus, taip tuos pačius kokybiškus indus galite įsigyti pigiau!

Į ką atkreipti dėmesį norint išsirinkti prabangias viskio taures?

Jei ieškote prabangių viskio stiklinių, rekomenduojame susipažinti su krištolinių taurių pasiūla. Tokių taurių kaina yra aukštesnė nei pagamintų iš kristalinio stiklo, jos pasižymi išskirtiniu spindesiu ir aukšta kokybe.

Kiek skirtingų viskio stiklinių galima rasti Gerduva.lt internetinėje parduotuvėje?

Prekių asortimentas yra nuolat atnaujinamas, todėl internetu galite rinktis daugiau kaip iš keliasdešimt skirtingų taurių ir stiklinių, skirtų alkoholiniams gėrimams. Specializuotų taurių viskiui turime 5–10 skirtingų modelių.

Kuo skiriasi viskio taurės nuo kitų?

Viskio taurės nuo kitų taurių skiriasi savo forma ir dydžiu. Viskiui skirtos taurės neturi kojelės (kaip kad taurės konjakui, brendžiui).

Filtras

Nustatyti didėjimo tvarka
per puslapį

7 elementai