Peilių galąstuvai

Filtras

Nustatyti didėjimo tvarka
per puslapį

2 elementai

Kaskart prireikus galąsti peilį jį nešti pas meistrą gali būti nepatogu, o žiūrint į ilgalaikę perspektyvą – ir finansiškai nenaudinga. Todėl jei investavote į kokybišką šefo peilį, verta įsigyti ir profesionalų peilių galąstuvą. Mūsų e. parduotuvėje internetu galite įsigyti norimo tipo galąstuvą. Savo klientams siūlome aukštos kokybės vokiečių gamintojo WMF vertikalius ir horizontalius galąstuvus. Vertikalus galąstuvas neužima daug vietos virtuvės spintelėje, ji galima laikyti šalia kitų virtuvės įrankių – šaukštų, mentelių, žnyplių. Šie galąstuvai yra pagaminti iš plieno, naudojant inovatyvią technologiją, kuri padeda išlaikyti išskirtinį geležtės aštrumą. Teigiamų klientų atsiliepimų sulaukia ir horizontalus WMF galąstuvas. Šio tipo galąstuvais naudojamasi juos padėjus ant stalviršio, o ne laikant ore – tai užtikrina didesnį stabilumą ir geresnę kontrolę. Šio tipo galąstuvas turi keraminius galandimo diskus, jie yra tinkami galąsti PERFORMANCE CUT technologija pagamintus peilius. Šis galąstuvas pasižymi ir dar viena unikalia savybe – jis turi du skirtingus galandimo diskus, vienas yra skirtas ašmenų paruošimui, kitas – tobulam galandimui. Kviečiame susipažinti su mūsų siūlomais galąstuvais ir išsirinkti tą, kuris jums tiktų geriausiai. Internete galite lengvai ir paprastai palyginti skirtingų galąstuvų savybes, kainas. Be to – jei norite sutaupyti, galite įsigyti galąstuvą, kai jam yra taikoma akciją. Tiek ir fizinėse parduotuvėse, tiek ir internetinėje parduotuvėje, mes nuolat stengiamės savo klientams pasiūlyti geriausią kainos ir kokybės santykį. Todėl kviečiame sekti naujienas ir įsigyti virtuvės peilius, galąstuvus ir kitus įrankius, kai šiems yra taikomos nuolaidos.

Kaip išsirinkti geriausią peilių galąstuvą?

Profesionalūs peilių galąstuvai iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti brangūs, tačiau įsigijus kokybišką produktą jis jums tarnaus praktiškai visą gyvenimą. Todėl mes rekomenduojame investuoti į ilgaamžį profesionalų galąstuvą, rinktis patikimo gamintojo produktą.

Kiek kainuoja profesionalūs peilių galąstuvai?

Mūsų parduotuvėje galite rasti galąstuvų už maždaug 40–65 eurus.

Kokie yra populiariausi peilių galąstuvai?

WMF yra populiarus peilių ir jų galąstuvų gamintojas, vokiška kokybė garantuoja, kad išsirinkę šios firmos produktą būsite patenkinti savo pirkiniu.

Filtras

Nustatyti didėjimo tvarka
per puslapį

2 elementai