Nerūdijančio plieno keptuvės

Filtras

Nustatyti didėjimo tvarka
per puslapį

7 elementai

Nerūdijančio plieno keptuvės – tai geras pasirinkimas tiems, kurie nori ilgaamžės keptuvės, tinkamos visiems gyvenimo atvejams. Šias keptuves galima naudoti kasdien, jos tinkamos indukcinėms ir įprastoms kaitlentėms, dujinėms viryklėms. Kepant nerūdijančio plieno keptuvėse maistas nesvils, neprisigers papildomų skonių, o keptuvės danga yra itin atspari įbrėžimams, todėl ilgaamžė.

Norint, kad nerūdijančio plieno keptuvė kuo ilgiau išlaikytų savo pradines savybes, yra svarbu atsižvelgti į gamintojo rekomendacijas. Pavyzdžiui, WMF nerekomenduoja gaminių plauti indaplovėje. Tiesa, dėl specialios nesvylančios dangos, plauti keptuvę rankomis bus itin paprasta, prie jos paviršiaus maisto likučiai neprikimba. Jei norite, kad nesvylanti danga jums tarnautų ilgai, būtinai laikykitės gamintojo nurodytų rekomendacijų. Mūsų parduotuvėje internete rasite skirtingų WMF gamintojo produktų. Nuo nebrangių standartinių nerūdijančio plieno keptuvių, iki itin kokybiškų, aukštesnės kainų kategorijos keptuvių, tinkamų intensyviam kasdieniam ar profesionaliam naudojimui.

Siekdami, kad išsirinkti norimą keptuvę galėtumėte dar patogiau, kviečiame susipažinti su keptuvių pasiūla internete. Nedidelės keptuvės patiks tiems, kurie gyvena vieni ar dviese. Didesnės keptuvės puikiai tiks didesnėms šeimoms ar tiems, kurie dažnai gamina maistą kartu su draugais. Mūsų parduotuvėje rasite MAGEFESA, WMF keptuvių itin patrauklia kaina, be to, taip pat kaip ir fizinėse parduotuvėse, čia yra taikomos akcijos įvairiems gaminiams, todėl norimą keptuvės modelį galėsite įsigyti pigiau. Susipažinkite su mūsų keptuvių pasiūla ir išsirinkite savo svajonių keptuvę!

Ar verta pasirinkti nerūdijančio plieno keptuvę?

Nerūdijančio plieno keptuvę verta pasirinkti, jei ieškote ilgaamžės ir praktiškos keptuvės.

Kaip reikia prižiūrėti nerūdijančio plieno keptuves?

Neplaukite keptuvės indaplovėje, nenaudokite aštrių šveitimo priemonių, nekaitinkite tuščios keptuvės. Tinkamai prižiūrima keptuvė jums gali tarnauti 5, 10 ir daugiau metų.

Kokios yra nerūdijančio plieno keptuvių kainos?

Kainos svyruoja nuo 30 iki 100 ir daugiau eurų.

Kokios yra populiariausios nerūdijančio plieno keptuvės?

Skirtingi gamintojai siūlo skirtinga danga padengtas nerūdijančio plieno keptuves, kurios pasižymi dar geresnėmis savybėmis. Pavyzdžiui, šiuo metu itin populiarios ir kokybiškos vokiečių gamintojo WMF keptuvės, kurios yra padengtos nesvylančia „PermaDur“ danga. Šios keptuvės nesuteikia maistui jokio papildomo skonio, nesvyla, ilgai išlaiko savo pradines savybes ir formą.

Filtras

Nustatyti didėjimo tvarka
per puslapį

7 elementai