Keksiukų formos

Filtras

Nustatyti didėjimo tvarka
per puslapį

21 elementai

Sėkmingi kepimo rezultatai labai priklauso nuo tinkamai pasirinktų kokybiškų keksiukų kepimo formų. Jas galite rinktis pagal keletą kriterijų:
Dydis. kokio dydžio kepinius planuojate. Tai gali būti maži, dviejų kąsnių, keksiukai arba gerokai didesni, saldūs ar pikantiški, keksai.
Kiekis. kiek keksiukų ar sausainiukų norite iškepti vieno kepimo metu. Jeigu mėgstate kepti po keletą arba mėgstate eksperimentuoti, rinkitės mažesnę keksiukų kepimo formą. O galbūt turite didelę šeimyną, kurią nuolat lepinate saldžių ar pikantiškų keksiukų vaišėmis. Tokiais atvejais, rinkitės didelę, 24 vienetų ar didesnę keksiukų kepimo skardą.
Danga. Dažniausiai geros keksiukų formos yra gaminamos iš plieno, metalo arba aliuminio. Jos visos dažniausiai būna padengtos nesvylančia danga, taigi pasirinkimas tikrai nėra sudėtingas. Skirsis tik formų svoris, priklausomai iš kokio metalo jos pagamintos.
Tikslas. Prie keksiukų formų taip pat priskiriame ir makarunų ar nedidelių sausainiukų kepimo formas. Tokios kepimo formos praplečia eksperimentavimo virtuvėje galimybes, skątina kurti ir atrasti naujų skonių.
Perkant keksiukų formą nepamirškite taip pat įsigyti ir popierinių keksiukų formelių kurios padės iškepti vienodus ir taisyklingos formos keksiukus, juos bus lengva išimti iš kepimo formos bei gražiai patiekti.
Gerduvoje rasite įvairių dydžių, formų ir medžiagiškumo keksiukų formų už gerą kainą. Joms taikomi ilgi garantiniai laikotarpiai, o kas dar labiau džiugina mėgstančius kepti, kad pirkdami internetu arba parduotuvėse, galėsite pasinaudoti pasiūlymais ar akcija.

Filtras

Nustatyti didėjimo tvarka
per puslapį

21 elementai