Kavos puodeliai

Filtras

Nustatyti didėjimo tvarka
per puslapį

Elementai 1-30104

Puslapis

Kavos puodelių pasirinkimas mūsų parduotuvėje internete yra itin platus. Rinktis galite iš daugiau nei 100 skirtingų keramikinių, porcelianinių, stiklinių, metalinių puodelių ar jų rinkinių. Prekiaujame puodeliais su ar be ąselių, siūlome įsigyti ekologiškų kelioninių puodelių, prabangių kokybiškų puodelių rinkinių jūsų šventiniam stalui ir paprastų, nebrangių puodelių kiekvienai dienai. Kavos puodeliai kasdienai gali būti įvairiausių spalvų ir formų. Šventiniu laikotarpiu yra populiarūs kalėdine tematika dekoruoti puodeliai su rankenėle. Jie gali būti puiki dovana draugams, giminėms. Namams dažnai pasirenkami dvigubo stiklo puodeliai. Jie yra itin parankūs tada, kai kavą gaminate kavos aparate. Specialiai sukurti nedidelio aukščio modeliai gerai telpa po daugeliu kavos aparatų. Taigi jūs galėsite patogiai pasigaminti ir espresą, ir kitus kavos gėrimus, o išskirtinis šių puodelių dizainas užtikrins, kad puodelis neįkais ir jums bus patogu jį laikyti. Turime ir nedidelių (50 ml) puodelių, ir didesnių (200–300 ml), skirtų latei ar kitiems kavos gėrimams. Kokybiškas kavos puodelių rinkinys, tai geras pasirinkimas norint turėti puodelių komplektą šventiniams pietums ir kitoms progoms. Puodelis su lėkštute dailiai atrodys ant stalo, tai klasikinis pasirinkimas serviruojant stalą desertui. Išskirtiniai aukštos kokybės porceliano puodeliai suteiks stalui prabangų, solidų įvaizdį. Be to, dailiai supakuotas išskirtinis porcelianinių puodelių rinkinys gali tapti puikia dovana jaunavedžiams ar naujakuriams. Geri ir patvarūs yra kelioniniai kavos puodeliai. Siūlome įsigyti dvigubo stiklo puodelį su dangteliu. Jis idealiai tiks ir norint pasiimti karštą gėrimą su savimi, ir norint jo įsigyti mieste. Tai ekologiškas pasirinkimas, kuris leis jums išvengti vienkartinių puodelių naudojimo. Toks puodelis puikiai tilps į automobilio puodelių laikiklį, bus patogus laikyti rankoje, o gėrimas jame ilgesnį laiką išliks karštas. Be to – daugelis kavinių siūlo nuolaidą kavai, jei atsinešate savo daugkartinį puodelį. Išsirinkite patinkantį puodelį internetu ir įsigykite gera kaina!

Į ką atkreipti dėmesį norint išsirinkti išskirtinį kavos puodelį?

Kasdieniai kavos puodeliai dažniausiai yra pasirenkami pagal išvaizdą, mėgstamą puodelio formą. Šventiniams stalui skirti komplektai yra derinami prie kitų turimų indų. Verta apsvarstyti, ar jums reikalingi puodeliai su lėkštute, ar pirmenybę teikiate puodeliams su ąsele, ar be jos.

Kiek skirtingų kavos puodelių galima rasti Gerduva.lt internetinėje parduotuvėje?

E. parduotuvėje rasite daugiau nei 100 skirtingų pavienių puodelių ir jų komplektų.

Kiek įprastai kainuoja kavos puodeliai?

Kavos puodelių kaina gali svyruoti nuo 3–4 eurų už kasdienį kavos puodelį iki 30–65 eurų už prabangių puodelių su lėkštutėmis komplektą. Sekite mūsų siūlomas akcijas, jei norite patinkantį puodelį įsigyti pigiau.

Filtras

Nustatyti didėjimo tvarka
per puslapį

Elementai 1-30104

Puslapis