Pyragaičių forma "Kaiser Ispiration" (12 vnt.)

21,95 €
Kodas
400693264640
Yra sandelyje

Pyragaičių forma "Kaiser Creativ" (12 vnt.)

 

Kepimo forma pyragaičiams CREATIV. Aukščiausios kokybės, Vokietijoje pagaminta kepimo forma. Jos paviršius – nelimpantis. Ideali apvaliems pyragėliams „Cake pops“ iškepti. Joje suformuosite apvalius rutuliukus - popsus. Taip pat galite įsigyti lazdelių pyragaičiams „Cake pops“.

NAUDOJIMAS. Prieš pirmą naudojimą, išplaukite kepimo formą šiltu muilinu vandeniu ir kruopščiai nusausinkite. Kad kepinys gražiai apskrustų ir jį būtų lengva išimti - kepimo formą ištepkite plonu sviesto ar margarino sluoksniu. Niekada nenaudokite peilio ar kitų aštrių įrankių, kepinių ar kt. patiekalų išėmimui iš kepimo formos. Formos plovimui nenaudokite aštrių šveistukų ar abrazyvinių dalelių turinčių valiklių. Kepimo forma skirta naudojimui tradicinėse orkaitėse, jos negalima dėti ant atviros liepsnos ar pan. Netinka plauti indaplovėje.

RECEPTAS. Apelsininiai pyragėliai. Pyragėliams pagaminti reikės: 70g sviesto, 60g cukraus, žiupsnelio druskos, 1 kiaušinio, pusės apelsino (žievelės ir 3 šaukštų sulčių), 70g miltų, 1 šaukštelio kepimo miltelių. Įkaitinkite orkaitę iki 180°C temperatūros, geriausia būtų naudoti kepimo rėžimą su vėjeliu. Kepimo formą patepkite riebalais ir šaldytuve laikykite tol, kol jos prireiks. Maišykite sviestą, cukrų, druską ir apelsino žievelę tol, kol masė taps puria. Įmaišykite kiaušinį. Atskirame inde išmaišykite miltus ir kepimo miltelius. Palengva ir maišydami suberkite miltų mišinį į tešlą ir įpilkite apelsinų sultis. Gerai išmaišykite tešlą. Rekomenduojame į kepimo formą tešlą dėti, naudojant konditerinį švirkštą, padalinkite tešlą į kepimo formos dalį be skylučių. Uždėkite dangtį. Kepkite orkaitėje (geriausia – rėžimu su vėjeliu) apie 14 min. Leiskite pyragėliams atvėsti keletą min. Atsargiai nuimkite dangtį, tuomet leiskite pyragėliams visiškai atvėsti.  

Daugiau informacijos
Kodas 400693264640
Prekės ženklas Kaiser
Produkto linija "Inspiration"
Pagaminimo medžiaga Plienas
Padengimas Nesvylanti danga
Garantija 2 metai
PC NØRDIKA, Vikingų 3, Vilnius Nėra
PC MADA, Viršuliškių g. 42, Vilnius Nėra
PC VCUP, Upės g. 9, Vilnius Yra
PC SAVAS, Savanorių pr. 346, Kaunas Nėra
PC ARENA, Taikos pr. 64, Klaipėda Yra
PC BIG, Taikos pr. 139, Klaipėda Nėra
PC STUDLENDAS, H. Manto g. 90-1, Klaipėda Nėra
GERDUVA, Liepų g. 81, Klaipėda Nėra
PC BABILONAS, Klaipėdos g. 143A, Panevėžys Yra
PC ARENA, Gegužių g. 30, Šiauliai Nėra
GERDUVA, Naftininkų g. 40A, Mažeikiai Nėra
GERDUVA, Vasario 16-osios g. 21A, Gargždai Nėra