Skalbinių džiovyklė visiems gyvenimo atvejams

Skalbinių džiovyklė visiems gyvenimo atvejams

Tvirtos, ilgaamžės ir stabilios! Tai ne tik epitetai, bet ir tinkami žodžiai Leifheit Pegasus skalbinių džiovyklėms apibūdinti.

Jei įprastos skalbinių džiovyklės neatlaiko didelio krūvio ir tenka jas keisti kone kasmet, patikimos ir patvarios Pegasus džiovyklės užtikrins, kad skalbinius ant jų galėsite džiauti ne vienerius metus. Nusprendus investuoti į kokybišką džiovyklę turbūt norisi, kad ji patenkintų visus mūsų poreikius, tad kaip pasirinkti tinkamiausią? Paruošėme svarbiausius kriterijus į kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį.

Kokio dydžio jūsų namai? Gyvenate name, kotedže, o galbūt kompaktiškame studio tipo bute? Jeigu vietą reikia taupyti, tikriausiai nenorėsite, kad viduryje gyvenamojo kambario stovėtų didelė skalbinių džiovyklė. Tokiu atveju puikiai pasitarnaus džiovyklė–bokštas. Jos privalumas: galimybė ją pastatyti dušo kabinoje ar tiesiog nedidelėje erdvėje. Pegasus Tower 190 džiovyklė užima tik 1 kv. m., o jos bendras virvių ilgis – net 19 metrų! Tai idealus sprendimas, kai skalbinių džiovinimui galima paskirti tik labai nedidelį plotą.

Kiek žmonių gyvena namuose? Vienas, du, o gal dar keletas mažųjų gyventojų ar keturkojų? Vienam žmogui puikiai tiks Pegasus 120 Compact džiovyklė, kuri yra siaura, telpanti net vonioje, o bendras virvių ilgis yra 12 metrų. Tačiau jei namuose gyvena visa šeima, tuomet skalbimo apimtys yra gerokai didesnės negu įprastai, tad ir džiovinimo vietos reikia daugiau. Didesnei šeimai labiau tinkamos platesnės, Pegasus 180 Solid Plus arba Pegasus 200 Solid skalbinių džiovyklės, kurių bendri virvių ilgiai siekia 18 ar 20 metrų. Didesnės džiovyklės turi ir daugiau privalumų, kaip kad papildomi džiovinimo aksesuarai ar galimybė reguliuoti tarpus tarp virvių.

Kokie jūsų skalbinių džiovinimo pomėgiai? Skalbinių džiovyklę visada laikote toje pačioje vietoje ar mėgstate išnešti, pavyzdžiui, į balkoną, kad skalbiniai įgautų gaivos? Dažnai keičiant skalbinių džiovinimo vietą, labiausiai tiks džiovyklė, kurią lengva sulenkti ir pernešti iš vienos vietos į kitą. Viena iš jų – Pegasus 150 Flex džiovyklė, turinti du skalbinių džiovinimo lygius ir net 122 cm aukštį siekiančius „sparnus“. Tai užtikrins, kad ilgesni skalbiniai nesiliestų su grindimis, o 15 metrų ilgio džiovinimo plotas leis vienu metu padžiauti 1-2 skalbimo mašinos užkrovimus.

Koks jūsų gyvenimo būdas? Galbūt dažnai keliaujate, tad jums reikia skalbinių džiovyklės kuri galėtų keliauti kartu su jumis ir visuomet būtų po ranka? Kompaktiška V formos skalbinių džiovyklė Pegasus Bath 110 gali atlikti šią funkciją. Ši džiovyklė puikiai tiks ir mažoms erdvėms, kadangi ją galite uždėti ant vonios kraštų ir lengvai išdžiaustyti nedidelį skalbinių kiekį ant 11 metrų virvių.

Funkcionali ir patvari skalbinių džiovyklė prisideda prie patogesnio gyvenimo ir lengvesnės namų ruošos. Investicija į ilgaamžišką ir poreikius atitinkančią skalbinių džiovyklę yra šiuolaikiškai ir tvariai mąstančio žmogaus pasirinkimas. Tad kam gi pirkti naują kasmet, jeigu galima turėti vieną, kuri tarnaus jums daugelį metų?