Rankšluosčių priežiūros patarimai

Rankšluosčių priežiūros patarimai

Rankšluostis – kasdien naudojamas tekstilės gaminys, tad norisi, kad jis būtų tobulas – minkštas, kvepiantis ir malonus odai.

Siekiant, kad rankšluosčiai Jus džiugintų minkštumu ir švelnumu, būtina tinkamai juos prižiūrėti. Kartu su rankšluosčių gamintoju iš Austrijos „VOSSEN“, parengėme atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus ir patarimus, kuriais vadovaujantis Jūsų rankšluosčiai išliks kaip nauji.

 

VOSSEN rankšluosčių priežiūra

Kaip plauti VOSSEN rankšluosčius?

Prieš naudojant rankšluostį pirmą kartą, rekomenduojama jį išskalbti. Siekiant prisidėti prie tvaraus vartojimo, patariame skalbti 20 – 40 ° C temperatūroje.

Baltus, šviesius ir spalvotus rankšluosčius visada skalbkite atskirai. Skalbiklius, kuriuose yra baliklių, naudokite tik baltiems rankšluosčiams. Spalvotiems rankšluosčiams naudokite švelnų ploviklį, kad spalvos neprarastų ryškumo. Taip pat, patartina rinktis skystą skalbinių ploviklį.

Per pirmuosius 10 rankšluosčio plovimo ciklų iš viso nenaudokite minkštiklių. Vėliau taip pat rekomenduojame jo vengti, nes jis kaip plėvelė sukimba aplink pluoštus ir ne tik daro neigiamą poveikį kilpinių gaminių sugeriamumui, bet ir padidina pūkų vystymąsi. Dėl Vossen unikalios „AIRpillow“ technologijos, rankšluosčiai yra ypač minkšti ir purūs.

 

Kaip išvengti rankšluosčių pešiojimosi?

Gana įprasta, kad nuo naujų kilpinių rankšluosčių lieka pūkeliai, ypač jei tai yra aukštos kokybės audiniai. Dėl unikalios „AIRpillow“ technologijos, VOSSEN gaminiai pešiojasi 90% mažiau nei įprasti rankšluosčiai. Taip pat, norint išvengti pešiojimosi, reikėtų neleisti rankšluosčiams per daug trintis į skalbimo mašiną, todėl skalbiant pasistenkite užpildyti visą skalbimo būgną.

Ką daryti, kad rankšluostis nesusitrauktų?

VOSSEN rankšluosčiai pagaminti iš natūralios medvilnės, todėl ateityje gali susitraukti. Kad to išvengtumėte, rekomenduojame ištempti rankšluosčius dar drėgnus, traukiant juos į pradinę formą. Jei rankšluosčius džiovinate džiovyklėje, venkite aukštos temperatūros.

Ką daryti, jei pasitempė rankšluosčio siūlai?

Išsitempę siūlai nėra problema! Juos tiesiog nukirpkite. Siekiant išvengti išsitempusių siūlų, neplaukite kilpinių rankšluosčių su drabužiais, turinčiais kabliukus ar užtrauktukus.

 

Rankšluosčių gamintojas VOSSEN

„Vossen“ – vienas iš garsiausių išskirtinės namų tekstilės gamintojų Europoje. Šių rankšluosčių išskirtinumas – „Air Pillow“ technologija – naujas minkštųjų kilpinių rankšluosčių audimo būdas, kurio dėka jie yra pastebimai minkštesni, daug geriau nei įprasti rankšluosčiai sugeria drėgmę, 90% mažiau pešiojasi, veliasi (lyginant su įprastai audžiamais rankšluosčiais), juo naudojantis jaučiama maloni šiluma.

„Vossen“ turi Oeko-Teks 100 Standarto sertifikatą. Šis standartas yra visuotinai pripažintas ekologinis standartas, sukurtas Austrijos Tekstilės Instituto (Oti) ir Vokietijos tyrimų instituto Hohenstein. Patikrinta ir sertifikuota, Oeko-Teks 100 ženklą turinti produkcija nedaro nepalankaus, kenksmingo poveikio vartotojams. Oeko-Teks 100 standarte pateiktos griežtos leistinų kenksmingų medžiagų kiekių normos tekstilės produkcijai.