Kaip išsirinkti indus?

Kaip išsirinkti indus?

Gražūs ir kokybiški indai yra reikalingi ne tik maistui patiekti. Valgymo ritualui jie suteikia tam tikrą nuotaiką, pagerindami jo pateikimą, o neretai - net ir maisto skonį. Svarbu ir tai, kad indai padeda kurti namų interjerą. Jei namie valgome mažiausiai vieną ar du kartus per dieną, indus matome pakankamai dažnai, todėl pelnytai norisi, kad jie būtų estetiški ir patogūs naudoti. Kaskart valgydami galime susikurti šventę ir dar labiau džiaugtis kasdiena, nes ir įprastas patiekalas stilingoje lėktštėje gali atrodyti kaip didžiųjų virtuvės meistrų šedevras. Dalinamės patarimais, kaip išsirinkti svajonių indus savo namams.

Indų dydis

Daugelį žavi didelės ir gražios lėkštės, kuriose maistą patiekia moderniuose restoranuose, tačiau perkant dažnai net nepagalvojame, kad jos tiesiog gali netilpti į spinteles. Apsvarstykite, kur laikysite indus: tam turite siauras atviras lentynas ar talpias dideles spinteles? Kokio dydžio jūsų stalas, prie kurio dažniausiai valgote? Kiek didelių ir kiek mažesnių lėkščių galite prie jo sutalpinti, kad valgantiems tikrai būtų patogu? Taigi viena pirmųjų, bet itin svarbių taisyklių prieš perkant indus – sužinokite visų indų diametrus ir realiai įvertinkite jų laikymą bei naudojimą.

Renkantis indų dydį taip pat reikėtų įvertinti savo valgymo įpročius. Galbūt mėgstate lėkštėje turėti kalną salotų, o gal atvirkščiai, mieliau valgote iš mažesnių lėkščių, mažesnėmis porcijomis?  

Kokį indų kiekį įsigyti?

Pirkite tiek indų, kad galėtumėte be vargo surengti didesnę vakarienę, nei įprastai. Jei šeimą sudaro keturi asmenys, įsigykite mažiausiai aštuonis komplektus indų šventėms ir netikėtiems susitikimams namie. Jei turite pakankamai vietos ir mėgstate kompaniją, rekomenduojame įsigyti dvylika indų komplektų didesnėms šventėms, tokioms kaip šv. Kalėdos, šv.Velykos, ar šventiniai gausesnės šeimos pietūs.

Indų komplektai ar pavieniai indai?

Indus derinkite pagal savo poreikius. Tikrai nereikia pirkti 5 dalių rinkinio, jei žinote, kad iš jo naudosite tik pietų lėkštes ir sriubos dubenis. Komplektuojant indus atskirai, padidėja pasirinkimo galimybės, galite įsigyti būtent tai, ko norite. Dar vienas atskirų indų pirkimo privalumas yra tai, kad jei susidėvi ar sudūžta viena lėkštė, gana lengva ją pakeisti į naują. Stilingos „Easy Life“ indų kolekcijos leidžia tarpusavyje derinti skirtingus atspalvius, dizainą ir net formas, taip sukuriant įdomius ir tikrai išskirtinius derinius, atspindinčius jūsų stilių ir namų nuotaiką.

Indai, skirti tiek kasdienai, tiek ypatingoms progoms

Jums tikrai nereikia pirkti atskirų proginių indų, kviečiame švęsti gyvenimą ir kasdien valgyti kokybiškiausiai, kaip tik galite. Sutaupysite vietos ir pinigų! Itališkus „Easy Life“ indus galite komplektuoti atskirai, pasirinkimas labai platus: užkandžių lėkštės, pietų lėkštės, lėkštės sriubai, desertinės lėkštės, dubenėliai, serviravimo indai.  

Tam, kad šventinių pietų stalas atrodytų gražiau ir ypatingiau negu kasdien, prie indų komplektų derinkite serviravimo rinkinius ar lėkštes, investuokite į stilingą stalo įrankių rinkinį, papuoškite stalą vaza su gėlėmis ir valgomasis nušvis visai kitomis spalvomis. Tikrasis grožis slypi mažose detalėse. 

Ar verta investuoti į indus?

Tikrai taip, jei planuojate juos naudoti ilgai ir tai nėra tik tarpinis variantas tarp gyvenamosios vietos keitimo. Tai ilgaamžiški daiktai, tad įsigydami puikios kokybės, stilingus indus – investuosite į jaukumą, kokybę ir, žinoma, emociją, nes kiekvieną dieną valgant iš tokių indų jausitės džiaugsmingai ir pakylėtai.

Rekomenduojame vadovautis šiais patarimais, kad indai atrodytų puikiai:

  • Jei norite indais džiaugtis kaip įmanoma ilgiau, būtinai laikykitės gamintojo rekomendacijų dėl jų priežiūros.
  • Būtinai pasidomėkite, ar indus galėsite plauti indaplovėje, ar taip nepažeisite indų išvaizdos. Svarbu ir tai, ar pasirinkti indai lengvai tilps į apatinį indaplovės plovimo skyrių.
  • Prieš skalaudami ir rankšluosčiu džiovindami indus, galite 3 minutes palaikyti juos acte, taip pašalinsite kietojo vandens dėmės ant indų ir stiklinių.
  • Kavos ir arbatos dėmes nuo puodelių lengvai pašalinsite valydami jas valgomąja soda.
  • Jei laikysite lėkštes vieną ant kitos, sutaupysite vietos, tačiau kyla smulkių porceliano indų subraižymų rizika. Rekomenduojame indus laikyti indų dėkle arba įdėti audinį ar popierinį rankšluostį tarp kiekvieno indo.
  • Indams su piešiniais ir dekoru reikia itin delikačios priežiūros, rekomenduojame juos plauti tik rankomis, naudojant itin švelnius ploviklius, kad piešiniai neišbluktų ir nebūtų pažeistos dekoro detalės.

„Easy Life“- Italijoje įsikūrusi indų gamybos įmonė, kuri veikia nuo 1955 metų. Tai išskirtinės kokybės, modernūs ir stilingi porceliano, keramikos, stiklo indai. Dėl formų ir spalvų įvairovės, „Easy life“ kolekcijos puikiai tinka naudoti ir kasdien, ir per šventes, o kiekvienas indas yra unikalus ir ypatingas dėl meistro rankų darbo prisilietimo.