Iškylos sėkmė – geros įrangos rankose

Iškylos sėkmė – geros įrangos rankose

Iškylos yra neatsiejama geros, įspūdžių kupinos vasaros dalis. Nesvarbu ar keliaujate į kempingą, prie ežero ar į kaimo turizmo sodybą – kad geras laikas neapkarstų, pilvai negurgtų ir nuotaika nedingtų, svarbu pasirūpinti skaniu maistu. Tam, kad keletą dienų netektų valgyti vien sausų užkandžių, į pagalbą siūlome pasitelkti šaltdėžes ir iškylautojų rinkinius.

Šaltdėžė kasdien? Taip!

Šaltdėžių retkarčiais prisireikia dažnam iš mūsų, tačiau ar kada pagalvojote, kad jos galėtų palengvinti ir tam tikras gyvenimiškas situacijas? Kartais reikia iš tėvų ar senelių dosniai sudėtas lauktuves namo šaltai parsivežti. Kieme ar terasoje rengiant vakarėlį, tikrai praverstų po ranka turėti šaltdėžę pilną ledukų kokteiliams maišyti. O jei karštą vasaros dieną norėtųsi draugus ar bendradarbius pradžiuginti ledais ir vėsiais gėrimais, tai vežant juos automobilyje be šaltdėžės, turbūt savo gerus norus tektų pamiršti.šaltdėžė – visoms išvykoms

Bet kuriai išvykai šaltdėžė yra tikras išsigelbėjimas. Priklausomai nuo dydžio, šaltdėžės ledukus išlaiko nuo 27 iki 96 valandų. Tai reiškia, kad nusivežus šaltdėžę į trijų dienų iškylą, paskutinę dieną dar tikrai galėtumėte iš jos traukti ledukus ir jais atsivėsinti vandenį ar kitą gėrimą. Žinoma, šaltdėžės pakankamai talpios, kad jose ramiai galėtumėte laikyti ne tik šaltus gėrimus, bet ir marinuotą mėsą, kol pastaroji sulauks savo eilės ant laužo. Niekas nesuges, neišbėgs, nesušils, tad ir gera nuotaika tikrai nedings.

Iškylautojų rinkiniai – viskas viename

Vien šalto maisto ilgesnėje iškyloje nepakaks. Tikroji iškyla gamtoje yra tuomet, kai maistą ruošiame lauke, ant laužo. Dažnai iškyloms renkamės įvairius mėsos gaminius ir daržoves, tačiau kodėl reikėtų save riboti? Vos žengę iš palapinės, rytą galite pradėti šviežia kava, o kelionės draugus pažadinti gaminamos kiaušinienės kvapu. Kad į iškylą nereikėtų vežtis pusės virtuvės įrankių, puikus sprendimas yra vietą taupantys iškylautojų rinkiniai, kuriuose rasite viską ko reikia skaniam maistui iškylose pasigaminti. Rinkiniai būna įvairių dydžių, įprastai juos sudaro maisto gaminimo ir valgymo indai bei įrankiai. Galite rinktis dviems žmonėms skirtą rinkinį arba tokį, kurio užteks visai draugų kompanijai – jame rasite ir keptuvę, ir net puodą troškiniui ruošti.

Kelionės ir iškylos be plastiko

Pasauliui renkantis sąmoningo vartojimo kelią, kokybiški, daugkartiniai indai ar įrankiai padeda mažinti plastiko vartojimą. Turėdami kokybiškų kelioninių puodelių ar termopuodelių, termosų, gertuvių ir maisto termosų, galėsite pamiršti apie vandens buteliukų pirkimą ar vienkartinius kavos puodelius. Geri kelioniniai indai ne tik prisidės prie gamtos saugojimo, bet ir gali padėti sutaupyti laiko, pinigų bei paskatinti gyventi sveikiau.

Planuokite išvykas, kuo daugiau laiko leiskite gryname ore ir džiaukitės vasara nepamiršdami komforto, kurį gali suteikti kokybiški kelioniniai indai ir įrankiai.