Prieskonių malūnėliai "De Luxe" (3 vnt.)

Kodas
400053057705
Yra sandelyje
Pristatysime per 2-4 darbo dienas
€124,00
Prieskonių malūnėliai "De Luxe" (3 vnt.).

WMF CERAMILL® prieskonių malūnėlis su keraminiu smulkinimo mechanizmu, apsaugotu nuo korozijos. Tinka druskai, pipirams, žolelėms ar kitiems prieskoniams. Keraminio malimo mechanizmo privalumai:

  • tvirtesnis už metalą;
  • lengvai sumala ir lengva naudotis;
  • malimo mechanizmui suteikiama 10 metų garantija.
  • paprasta atsukti bei dozuoti. Dėl didelės prieskonių stiklainėlio angos jį užpildysite be jokio vargo.
  • aromatą sulaikantis dangtelis - tvirtai užsifiksuoja ant malūnėlio, apsaugo mechanizmą ir neleidžia išsivaikščioti prieskonių  aromatui. Uždėję dangelį, malūnėlio turinį apsaugosite nuo garų bei drėgmės. Jo pagalba taip pat  aiškiai matysite, kiek sunaudojate prieskonių.
  • prieskonių stiklainėlis yra beskonis ir higieniškas. Visada matysite, kokius prieskonius naudojate ir kiek jų  dar liko. Naujųjų malūnėlių stiklainėliai užsandarinti apsaugine folija. Prieš naudodamiesi malūnėliu pirmąjį kartą, ją tiesiog nuimkite.
  • originalus keraminis mechanizmas yra  įmontuotas viršutinėje malūnėlio dalyje, taip apsaugant stalo paviršių nuo byrančių malimo produktų. Reguliavimo rateliu galite lengvai pasirinkti kaip smulkiai bus malama.
  • Malimo girnelės yra pagamintos iš aukštos kokybės keramikos, neturi poveikio mastui, yra kietesnės už plieną bei atsparios rūdims, įbrėžimams ir nusidėvėjimui. Keramika sumalti galima praktiškai bet ką: druską, prieskonius, žoleles.

Vos keletu riešo judesių, WMF Ceramill® malūnėliai bet kurį patiekalą pavers tikra švente Jūsų burnoje. Visa, kas patenka į malimo mechanizmą (druska, juodieji bei čili pipirai, gvazdikėliai ar prieskoninės žolelės) susmulkinama taip pat efektyviai, kaip grūstuve, tačiau reikalauja daug mažiau darbo. Prieskonius ar žoleles sumalus, išsiskiria eteriniai aliejai, dėl kurių jos pakvimpa taip, lyg būtų ką tik nuskintos. Malūnėlis druską susmulkina iki miltų konsistencijos. Dėl to, gaminant patiekalus ar jiems skirtus padažus, druskos Jums prireiks gerokai mažiau, ji greičiau ištirps bei lengviau susimaišys su kitais ingredientais.

Malūnėliai pagaminti iš Cromargan® 18/10 nerūdijančio plieno, saukštos kokybės keramikos, stiklo. Malūnėlių aukštis - 14 cm, skersmuo - 6 / 5 cm. Galima plauti indaplovėje. Produktų dizainą sukūrė - "Metz & Kindler Produktdesign". 

WMF – Vokietijos kompanija nuo 1853 m. kurianti išskirtinio dizaino, aukščiausios kokybės virtuvės reikmenis. Nuo peilių iki greitpuodžių – WMF gaminamų produktų spektras apima visus virtuvės reikmenis, reikalingus šiuolaikinėje virtuvėje. WMF produktai yra puikiai įvertinti pasaulyje dėl išskirtinės savo kokybės ir technologinių naujovių, o už produktų dizainą kompanija nuolatos laimi prestižinius dizaino apdovanojimus. 

 

 

Daugiau informacijos
Kodas400053057705
Prekės ženklasWMF
Pagaminimo medžiagaMišri
SpalvaMetalo
Garantija10 metų
PC NØRDIKA, Vikingų 3, VilniusNėra
PC MADA, Viršuliškių g. 42, VilniusNėra
PC VCUP, Upės g. 9, VilniusNėra
PC ARENA, Taikos pr. 64, KlaipėdaNėra
PC MOLAS, Taikos pr. 139, KlaipėdaNėra
PC STUDLENDAS, H. Manto g. 90-1, KlaipėdaNėra
GERDUVA, Liepų g. 81, KlaipėdaYra
PC BABILONAS, Klaipėdos g. 143A, PanevėžysNėra
PC ARENA, Gegužių g. 30, ŠiauliaiNėra
GERDUVA, Naftininkų g. 40A, MažeikiaiNėra
GERDUVA, Vasario 16-osios g. 21A, GargždaiNėra