ORIGIN DUSTY PINK dubuo (11 cm)

4,99 €
Kodas
800154409647
Sandėlyje
ORIGIN DUSTY PINK dubuo (11 cm)

ORIGIN - tai išskirtinės kokybės originalūs keramikiniai indai. Iš pirmo žvilgsnio tai grubūs, šiurkštūs, netgi šiek tiek gluminantys indai. Kiekvienas kolekcijos ORIGIN elementas yra vienintelis ir unikalus!

FORMA

Kolekcijos indai - lėkštės, dubenėliai, puodeliai - skiriasi savo spalva, atspalviais, teptuko potėpiais ir net forma. Kiekvienas indas yra unikalus ir mena meistro rankų prisilietimą. Dubenėlių kanteliai nėra sulyginti, norint palikti kuo daugiau “gyvų” detalių.

SPALVOS

ORIGIN indų spalvos ir formos itin organiškos, stipriai besiskiriančios nuo kasdienoje naudojamų gamyklinių indų. Nepakartojamo santūrumo ir grynumo pojūtį indams suteikia pilka dūminė spalva. Ši spalva kartojasi visose spalvinėse kolekcijos gamose. Kolekcijoje vyrauja dvi šiuo metu labai populiarios spalvos: švelni ir delikati rožinė, primenanti abrikosų vaisius ar koralus ir pilka, primenanti rūką ar auštantį rytą prie jūros. Indai puikiai tiks tiek šventiniam, tiek kasdieniam stalui. Puikiai derės santūriame skandinaviškame ar jaukiame kaimiškame interjere.

Pagaminimo medžiaga - keramika, padengta blizgia glazūra. Po glazūra matosi smulkių molio įtrūkimų raštas. Šis raštas gaunamas specialiu molio degimo ir dengimo glazūra būdu.

Galima plauti indaplovėje, tačiau norint išsaugoti gaminius gražius ilgą laiką, patariame plauti rankomis.

Italijos bendrovė „Easy Life“ įkurta 6-ajame praėjusio amžiaus dešimtmetyje, gamina ir tiekia platų įvairių virtuvės aksesuarų, indų ir stalo reikmenų asortimentą. „Easy Life“ gaminiai parduodami beveik visose Europos šalyse, taip pat gerai žinomi Rusijoje, Azijoje ir Amerikoje. Kiekvienais metais kompanija sukuria naujas orginalias indų kolekcijas. Įvairios formos ir tematika, spalvingas ir orginalus dizainas, aukšta kokybė sąlygoja šių indų populiarumą. Indai „Easy Life“ - gražūs, šviesūs, elegantiški.

Daugiau informacijos
Kodas 800154409647
Pagaminimo medžiaga Keramika
PC NØRDIKA, Vikingų 3, Vilnius Yra
PC MADA, Viršuliškių g. 42, Vilnius Nėra
PC VCUP, Upės g. 9, Vilnius Yra
PC SAVAS, Savanorių pr. 346, Kaunas Yra
PC ARENA, Taikos pr. 64, Klaipėda Yra
PC BIG, Taikos pr. 139, Klaipėda Yra
PC STUDLENDAS, H. Manto g. 90-1, Klaipėda Yra
GERDUVA, Liepų g. 81, Klaipėda Nėra
PC BABILONAS, Klaipėdos g. 143A, Panevėžys Yra
PC ARENA, Gegužių g. 30, Šiauliai Nėra
GERDUVA, Laisvės g. 56, Mažeikiai Nėra
GERDUVA, Vasario 16-osios g. 21A, Gargždai Nėra