Ledukų šaldymo ir serviravimo forma „Icebreaker POP“

Kodas
842839101202
Yra sandėlyje
Pristatysime per 2-4 darbo dienas
€29,99

ICEBREAKER® ledukų šaldymo ir serviravimo formos, kurios keičia mūsų požiūrį į gėrimų kultūrą. ICEBREAKER® – paprasta, tvari, higieniška, ją itin lengva naudoti.

ICEBREAKER® ledukų šaldymo ir serviravimo formos, kurios keičia mūsų požiūrį į gėrimų kultūrą. ICEBREAKER® – paprasta, tvari, higieniška, ją itin lengva naudoti. Serviruoti ledukus galima ten, kur patogu. Forma išlieka užšalusi kelias valandas kambario temperatūroje, visą dieną – šaltkrepšyje. Daugiau jokio ledukų lietimo rankomis – net ir juos serviruojant! jokio vandens išsiliejimo, net ir tada, kai ledukai laikomi ne šaldiklyje.

ICEBREAKER® yra 100 proc. sandari. Uždaryta forma nesugeria kvapų iš šaldiklyje esančių produktų. Naudoti itin paprasta – reikia formą pripildyti ir užšaldyti. Atidarius pakanka pakratyti, ir jau galima serviruoti.

ICEBREAKER® forma net kelias valandas, būdama kambario temperatūroje, gali išlaikyti ledukus neištirpusius. Šiek tiek atitirpusio ledo skystį lengvai išpilsite. Taip būsite tikri, jog serviruosite į gėrimą vien tik ledukus.

ICEBREAKER® ledukų šaldymo ir serviravimo formą galima pasiimti keliaujant ar iškylaujant. Ji higieniška, o svarbiausia – neužima daug vietos. Net ir vasaros sezonui pasibaigus, kai ledukų poreikis sumažėja, toks prietaisas virtuvėje neužims daug erdvės.

ICEBREAKER® sukurtas taip, kad jis lengvai tilptų šaldiklyje ir nenaudojamas neužimtų daug vietos lentynoje. Prietaisą galima plauti indaplovėje. 

Daugiau informacijos
Kodas842839101202
Prekės ženklasICEBREAKER
SpalvaŽalia
Pagaminimo medžiagaMišri
PC NØRDIKA, Vikingų 3, VilniusYra
PC MADA, Viršuliškių g. 42, VilniusYra
PC VCUP, Upės g. 9, VilniusYra
PC SAVAS, Savanorių pr. 346, KaunasYra
PC ARENA, Taikos pr. 64, KlaipėdaYra
PC MOLAS, Taikos pr. 139, KlaipėdaYra
PC STUDLENDAS, H. Manto g. 90-1, KlaipėdaYra
GERDUVA, Liepų g. 81, KlaipėdaYra
PC BABILONAS, Klaipėdos g. 143A, PanevėžysYra
PC ARENA, Gegužių g. 30, ŠiauliaiYra
GERDUVA, Naftininkų g. 40A, MažeikiaiYra
GERDUVA, Vasario 16-osios g. 21A, GargždaiYra