ESSENTIAL GREEN dubuo (11 cm)

4,99 €
Kodas
800154411291
Sandėlyje
ESSENTIAL GREEN dubuo (11 cm).

ESSENTIAL - Išskirtinė italų rankų darbo indų kolekcija, kurioje nerasite dviejų vienodų gaminių. Kiekvienas  - unikalus, o visa kolekcija - žemės spalvų ir namų jaukumo derinys. 

FORMA

Kolekcijos indai - lėkštės, dubenėliai, puodeliai - skiriasi savo spalva, atspalviais ir net forma. Kiekvienas indas yra unikalus ir mena meistro rankų prisilietimą. 

SPALVOS

ESSENTIAL indų spalvos ir formos itin organiškos, stipriai besiskiriančios nuo kasdienoje naudojamų gamyklinių indų. Pastelinių spalvų, unikalūs ir paprastumo siekiantis indų dizainas suteiks namams išskirtinio žavesio.

Italijos bendrovė „Easy Life“ įkurta 6-ajame praėjusio amžiaus dešimtmetyje, gamina ir tiekia platų įvairių virtuvės aksesuarų, indų ir stalo reikmenų asortimentą. „Easy Life“ gaminiai parduodami beveik visose Europos šalyse, taip pat gerai žinomi Rusijoje, Azijoje ir Amerikoje. Kiekvienais metais kompanija sukuria naujas orginalias indų kolekcijas. Įvairios formos ir tematika, spalvingas ir orginalus dizainas, aukšta kokybė sąlygoja šių indų populiarumą. Indai „Easy Life“ - gražūs, šviesūs, elegantiški.

Daugiau informacijos
Kodas 800154411291
Pagaminimo medžiaga Keramika
PC NØRDIKA, Vikingų 3, Vilnius Nėra
PC MADA, Viršuliškių g. 42, Vilnius Nėra
PC VCUP, Upės g. 9, Vilnius Nėra
PC SAVAS, Savanorių pr. 346, Kaunas Yra
PC ARENA, Taikos pr. 64, Klaipėda Nėra
PC BIG, Taikos pr. 139, Klaipėda Nėra
PC STUDLENDAS, H. Manto g. 90-1, Klaipėda Yra
GERDUVA, Liepų g. 81, Klaipėda Nėra
PC BABILONAS, Klaipėdos g. 143A, Panevėžys Nėra
PC ARENA, Gegužių g. 30, Šiauliai Nėra
GERDUVA, Laisvės g. 56, Mažeikiai Nėra
GERDUVA, Vasario 16-osios g. 21A, Gargždai Nėra